Povídka - masáž snů

Napsal josh_jolek dne 05.01.2020, 09:25:51
Vydal jsem se do jednoho masážního salónu na masáž nuru k jedné moc sympatické slečně, říkejme jí třeba Vanessa, to je takové oblíbené jméno masérek a společnic. Na místo jsem dorazil s předstihem – recepční už tam byla, avšak salón se otevíral až za půl hodiny –, napadlo mě tedy, že bych mohl Vanessu potkat, až bude přicházet. A taky že ano! Znal jsem ji z fotek na internetových stránkách salónu. Po pár minutách čekání jsem ji spatřil. Sešla po točitých schodech do sklepních prostor, které salón nedávno adaptoval. Chtěl jsem zaslechnout její hlas a nenápadně poslouchal nahoře na schodišti otevřenými dveřmi. Hlasy však nebyly příliš zřetelné a nedalo se rozlišit, kterému z děvčat ten který patří.
Krátce před polednem jsem tedy i já sestoupil po schodech a nahlásil se na recepci salónu. Recepční, sympatická menší brýlatá brunetka, mi ukázala pokoj a představila slečnu Vanessu.
„Jsi tady brzo, ještě se musím převlíct a připravit to,“ povídala po vzájemném představení tak trochu překvapeně Vanessa.
„To vůbec nevadí. V klidu, je ještě čas,“ uklidňoval jsem ji.
Zavřeli jsme za námi dveře pokoje. Zatímco Vanessa připravovala ručníky, svlékl jsem si bundu a boty. Nabídla mi panáka vodky.
„To jako na kuráž?“ zažertoval jsem.
„No…“
„Díky, nechci.“
Místo vodky jsem si dal vodu s citrónem. Z e-mailové korespondence věděla, že jsem přijel z Plzně, krátce jsme si popovídali o plzeňském salónu Musa, naťukli sexological bodywork a vědomé milování a já se na oplátku dozvěděl, že Vanessa není odsud, dojíždí sem taky vlakem a cesta jí trvá tři čtvrtě hodiny. A pracuje jen o sobotách. Když nastavovala radiomagnetofon, abychom naše společné chvíle podbarvili nevtíravou hudbou, byl jsem už po jejím boku na dvojlůžku a obdivoval její plná stehna.
„Máš rád svíčky?“
„Moc, dělají pěknou intimní atmosféru!“
„Taky mám ráda svíčky.“
„Vidíš, další věc, kterou máme společnou!“ opáčil jsem trošku sugestivně.
Zapálila mlčky svíčky. Byl nejvyšší čas se svléknout. Tričko mi umně přetáhla přes hlavu, sponka u pásku mých kalhot jí dala zabrat malinko víc, ale povedlo se, za což jsem ji pochválil. Poprosil jsem ji, zda bych ji mohl svléct já sám. Souhlasila. Přetáhl jsem jí tedy minišaty přes hlavu a s překvapením zjistil, že pod nimi už nic nemá a stojí přede mnou v rouše Evině. Nahlas jsem se tomu podivil, se smíchem to okomentovala. Vychutnal jsem si pohled na její milý oválný mírně protáhlý obličej, světle hnědé delší vlasy sepnuté sponkou, nádherná pevná kulatá ňadra, ploché bříško a už zmíněná plnější stehna. Svlékl jsem se úplně a sundal si brýle.
„Tak a teď uvidím o trošku hůř,“ žertovně jsem varoval.
„No počkej, to ještě nevíš, co já teď udělám…“ poznamenala tajemně.
Zhasla a vyzvala mě do sprchy.
Vstoupili jsme spolu do sprchy a chvilku čekali, než začne téct teplá voda. Přitom jsem si všiml, že má husí kůži, a něžně ji pohladil loket. Sama si mě namydlila a jen co jsme se každý zvlášť osušili, odebrali jsme se na postel.
„Chceš začít na břiše, nebo na zádech?“ dala mi na výběr.
„Mně je to jedno, nechám to na tobě, co je pro tebe lepší.“
„Budu tě masírovat tak, aby se ti to líbilo a byl jsi spokojen,“ opáčila. Po krátkém váhání jsme se domluvili.
„Tak začneme zády. Vyber si polštářek a lehni si na břicho.“
Ohřátým gelem nuru mi začala masírovat nejprve chodidla, pak nohy a postupovala stále výš. Sedla si obkročmo na mou nohu a já poprvé zakusil kontakt s její pičkou. Mám tuze rád podobné kontakty dívčího pohlaví s mým tělem a byl jsem rád, že Vanessa i tenhle rajcovní „trik“ zná. Masážní techniku nuru rozjela naplno a já stejnou měrou vnímal šimrání jejího kratičkého strnišťátka na nohou, zadku a zádech a vychutnával si i dotek jejích nádherně plných ňader. Po chvíli mě napadlo, že by bylo už načase, abych se otočil.
„Tak teď se otoč na záda.“
„Právě jsem to chtěl navrhnout, ty umíš číst myšlenky?“ nadšeně jsem zvolal.
Otočil jsem se tedy a Vanessa se začala věnovat ruční masáži mého penisu. V duchu jsem obdivoval její půvab a andělsky nevinnou tvář. Byla tak krásná a přitažlivá!
„Jsi tak krásná! Jako anděl!“ nevydržel jsem to.
„Já nejsem anděl…“ odpověděla potutelně.
„Ďáblík?“
„Jo.“
„Vášnivka? Rošťanda?“
„Jooooo!“
„Ještě řekni, že umíš squirt, a já se zbláznim radostí.“
„To ne.“
„Vůbec nevypadáš na to, kolik píšou na stránkách, že ti je.“
„A kolik píšou?“
„Dvacet osm.“
„A kolik bys řekl, že mi je?“
Po chvíli přemýšlení jsem odpověděl:
„Dvacet pět.“
„Tak já jim řeknu, ať to změní. Na dvacet čtyři, to je lepší.“
„To je ale lež…!“
„Na internetu je tolik lží…“
Raději jsem dál nemoralizoval.
Seděla obkročmo přes mé natažené nohy. Já měl dlaně položené na jejích bocích. Napadlo mě zlehka jí pomasírovat palci oblast mezi pupíkem a pičkou. Začal jsem lehkými krouživými pohyby a nevynechal ani samotný pupík plný gelu nuru.
„To je moc příjemný!“
Pokračoval jsem tak, že jsem palci sjel i do slabin a dál až k zadečku. Krátce a velice zlehýnka jsem pohladil i předkožku poštěváčku. Její slastné vzdychání nabralo na síle. Změnil jsem taktiku a zkusil jí pohladit ňadra. Kontrovala tím, že mé dlaně těmi svými k ňadrům začala mocně přimačkávat a společně jsme je tak hnětli. Prsty jsem laskal i bradavky, které na svou patřičnou reakci nedaly dlouho čekat.
„Abychom nezapomněli, že tě taky budu masírovat já,“ opatrně jsem připomněl doplňkovou předplacenou službu.
„A co mi budeš masírovat?“
„Co jen si budeš přát.“
„Já chci, aby se ti masáž líbila, masíruj, co chceš ty.“
„Tak já ti pak budu masírovat bříško a ňadra, jo?“
„Tak jooo,“ svůdně svolila.
„Co takhle lehké sado-maso?“ navrhla po dalších pár minutách společné rozkoše.
„S tím nemám zkušenost, ale můžeme…“ svolil jsem maličko vylekán.
Začala mě štípat do bradavek, což ve mně vyvolávalo docela silné krátké impulzy dosud nezakoušeného způsobu vzrušování.
„Nejradši bych tady s tebou strávil celý den!“
„To by stálo spoustu peněz, ty jsi rentiér?“ reagovala se smíchem.
„Nejsem, peníze vydělávám a netisknu si je,“ nezbylo mi než rekapitulovat.
Vanessa začala celým svým tělem přejíždět po tom mém.
„Můžeš chvilku zůstat takhle?“ pokoušel jsem se ji zastavit v okamžiku, kdy se naše těla navzájem dotýkala největší plochou.
„Ne. Já nemůžu prostě přestat.“
„Ďábelská vášeň a rozkoš? Budeme tady spolu bydlet.“
„Hmmmm.“
Vždy, když se obličejem přiblížila k mým rtům, měl jsem sto chutí ji políbit. Nejspíš to vytušila a rajcovala mě ještě víc tím, když pootevřela svůdně své rty a odhalila tak běloskvoucí zoubky, nebo se vášnivě kousala do svého spodního rtu. Už už se naše rty setkaly, když vtom prohlásila:
„To se nesmí…“
„Vím. Respektuju to.“
„Jenom na tvář.“
Hned jsem toho využil. Podobně jsem jí během masážních tahů líbal na ňadra. Když jsem se blížil k bradavkám, opět varovala.
„To se nesmí.“
Dál jsme se oddávali smyslné masáži a tu mě napadla nevšední myšlenka:
„Můžeš se obrátit?“
„Jako že by sis hrál tam dole?“
Byla to ryze řečnická otázka, neboť rázem se otočila a zatímco na pravé noze, kterou měla u mé pravé ruky, klečela, levou si přese mě přehodila na druhou stranu a poskytla mi tak svou mušličku úplně všanc. V mihotavém světle svíček se v jejím rozkroku cosi zatřpytilo. Má piercing!, projelo mi hlavou.
„Jé, ty tu máš nádherný šperk!“ neskrýval jsem své nadšení a potěšení.
„Smím si ho potom prohlídnout zblízka?“ zkusil jsem si přihřát svou polívčičku.
„No jasně.“
Vtom mě napadla nevšední objevná myšlenka. Vložil jsem hranu ukazováčku pravé ruky do rýhy její plné kulaťoučké podsazené prdelky tak, že jsem se dotýkal jejího koncáčku a hráze. Mocně mě to vzrušovalo.
„Přestáváš se soustředit sám na sebe,“ poznamenala trošku varovně. „Jak tě mám laskat?“
„Takhle, na uzdičce,“ instruoval jsem ji.
Dál jsem ji laskal na její vzrušené kundičce, už o poznání odvážněji.
„To se nesmí. Nesmíš to na mě říct! Kdyby se to dozvěděli, vyhodí mě,“ pronesla s neskrývanou obavou plnou lítosti v hlase, „ale je to tak krásný!“
Pokračoval jsem tedy. Něžně jsem přejížděl přes její malé pysky i podél nich, mnul dvěma prsty poštěváček zakrytý předkožkou a občas přiložil celou dlaň na její roztouženou pičku. Byla nadmíru vlhká. Několikrát jsem ochutnal její šťávičku ze svých prstů a pomazal jí i hráz a koncáček.
„Můžu prstem dovnitř?“ zkusil jsem to.
„To se nesmí.“
Tuhle oficiální odpověď popřela hned v následující sekundě, když mistrnými pohyby pánve zavedla můj prsteníček, který do té doby byl zlehka mezi malými pysky, na kraj své pochvy. Kombinací vzrušení a nadšení jsem se přestával ovládat a cele propadal neskrývané a do té doby nikdy nevyjevené vášni. V mocných vlnách jsem ji líbal lýtko a stehno druhé nohy, přejížděl po nich pootevřenými rty, střídavě líbal její tvář, krk, ušní lalůček, místečko za uchem, lízal podpaží vyholené tak hladce jako kundičku a jazykem laskal i dříve zapovězené bradavky. Bez uzardění jsem jí přímo hladil naběhlý poštěváček. I na Vanesse bylo znát, že je na stejné vlně se mnou. Položila hlavu na mou hruď. Masíroval jsem jí šíji a nasával nádhernou vůni jejích vlasů.
„Teď bych si přál zastavit čas.“
„Je ti to pořád pohodlné?“ zeptal jsem se po pár dalších minutách.
„Jo, je to nádherné, nesmí se to, ale já nemůžu jinak!“
To byla odpověď oddané sexuální bohyně.
„Budeme tady bydlet,“ opáčil jsem podobně nadšeně.
„Už nemáme moc času…“ upozornila mě po chvilce.
„Ukážeš mi tedy ten svůj šperk?“ nezapomněl jsem na její dřívější slib.
„Jo, nastavím se ti, abys pěkně viděl. Mám rozsvítit?“
„Ne, stačí takhle,“ odpověděl jsem možná překvapivě, ale nechtěl jsem být příliš okatý v tak eroticky vypjaté chvíli.
Lehla si na záda a dala nohy od sebe. Spatřil jsem její broskvičku v celé kráse, vlhkou a vzrušenou. Povytáhl jsem předkožku a odhalil tak poštěváček, sytěji růžový, naběhlý a spíš podlouhlý.
„Máš nádherný hrášek rozkoše,“ pochválil jsem ji za vstřícný přístup. Pousmála se.
„Postříkáš mi bříško?“
„Rád.“
Nabral jsem si gel nuru coby lubrikant a pustil se do masturbace. Vanessa masturbovala také. Vzali jsme se za volné ruce a propletli si navzájem prsty. V duchu jsem ji velebil – další dnešní splněný sen! Střídavě si hladila poštěváček a strkala prsty do pochvy, až jí šťávička uvnitř čvachtala. Nic lepšího jsem si přát nemohl. Jednou nohou jsem klečel mezi jejíma nataženýma nohama. Její vzdechy byly čím dál silnější a stisk mé nohy jejími stehny prozradil poctivý orgasmus. Orgasmus dozníval a já se dočkal dalšího milého překvapení. Začala mě něžně kousat do rukou a stehen.
„Ty chceš, abych přišel domů pokousanej?“ reagoval jsem s milým tónem v hlase.
„Jooo.“
„Ale jenom trošičku!“
„Jooo.“
To vše silně přispělo k mému vyvrcholení.
Čas se v tu chvíli stal naším nepřítelem. Rychle jsme šli společně do sprchy.
„Ty máš teda výstřik! Bylo to až na prsa!“ udiveně poznamenala. Potěšen jsem se její pochvale zasmál.
„Umyješ mě?“ zeptala se a nastavila prdelku. S ryzí láskou a oddaností jsem ji něžně opláchl. Zatímco jsme se utírali, řekla:
„Hlavně to na mě nesmíš nikde říct, vyhodili by mě!“
„To víš, že neřeknu. Je to naše velké tajemství. Tvoje a moje,“ uklidňoval jsem ji. „Byl bych sám proti sobě přece…“
Políbil jsem ji na obě tváře.
„Čelíčko.“
Poslušně sklonila hlavu a dostala jeden z posledních dnešních něžných polibků. Domluvili jsme náležitosti příští návštěvy, oblékli se a odebrali na recepci. Rozloučili jsme se polibkem na obě tváře a já se vydal z oázy Vanessiny rozkoše do odpoledního města.

Komentáře