Povídka - Rovinj 2018 part 2.

Napsal FUNNY dne 10.07.2018, 22:44:13
Nekončí swingers party v Rovinji part 2.

Po skvělé večeři jsme se připravili, ženská část oblékla sexy šaty a vyrazili jsme všichni do swingers klubu Anakonda. V klubu už bylo živo a výrazně převládala čeština a slovenština. Dali jsme si pití a jelikož hrála skvělá hudba začali jsme hned tančit kolem tyče. V Anakondě se docela hodně tančí, jsou tam dva prostory s tyčí a tančí jak ženy, tak muži.
Účastníci zájezdu byli malinko zaskočení novým prostředím, ale docela brzy se aklimatizovali a začali si party užívat. Připojil se k nám jeden německý pár, který jsme potkali na pláži a bavili se s námi. Pán se rozhodl, že mne převlékne do koženého postroje a Koťátko se svléklo úplně do naha, kleklo na čtyři a od této chvíle se z ní stala roztomilá mazlící kočička. Pán mne vedl po klubu v postroji a na vodítku a koťátko šlo po čtyřech vedle mne, občas se někomu otřelo o nohu, nebo se nechalo pohladit. Chvíli bylo hodné a sedělo vedle na Bobku, ale občas na mne vyplázlo jazyk a začalo zdrhat, vyskočilo k někomu na stůl a vystrkovalo zadek a nabízelo všem tak vyzývavý pohled. Vyhlédlo si jednoho sympatického mladíka, který seděl v křesle, skočilo před něj na čtyřech, vystrčilo na něj zadeček a kundičku a začalo ho provokovat, vrtelo zadečkem a otíralo kundičku o jeho nohu, zdálo se mi, že mu prasknou kalhoty, když si je začal rozpínat skončilo Koťátko zpátky na sedačku, tentokrát nic nebude, ale později se ještě k sympaťákovi vrátím.
V Anakondě jsme narazili na jeden známý slovenský pár, slečna z páru je silně bi a už jsme spolu měly společný zážitek v loni. Obsadily jsme postel na pódiu společně s Koťátkem a Slovenkou a já pomalu začala ztrácet přehled o ostatních účastnících, občas jsem zahlédla jednu z našich slečen tančit v kleci a poté mazlit se s jinou slečnou, ale Anakonda je velký a členitý klub a každý si našel své místo.
Kolem postele na pódiu se začali množit hosté klubu a sledovali, co se bude dít. Mazlily jsme se všechny tři spolu, ochutnávky jsme se na všech místech a užívaly si lačných pohledů.
Koťátko prozkoumavalo prsty naše štěrbinky, každou ruku použilo na jednu z nás... Se Slovenskou jsme použily oboustranné dildo a rytmicky jsme přirážely z každé strany, Koťátko jsem při tom laskala jazýčkem. Poté jsem se postavila vedle postele a pán mne prsty olajkoval tak, že jsem pod sebou zanechala pořádnou kaluž. Poté jsme už jen polehávali všichni na posteli a pozorovali dění kolem. Naposledy jsme. Si ještě pořádně zatančili a jeli jsme zpatky na apartmán. Část účastníků ještě v Anakondě zůstala a užívali si až do ranních hodin.

Komentáře