Povídka - Rovinj 2018 part 1.

Napsal FUNNY dne 09.07.2018, 23:11:09
Nekončící swingers party v Rovinji part 1.

Už druhý ročník Swingers dovolené do Rovinje "Účastníci zajezdu" dopadl na výbornou.
Vycestovali jsme z Vily Funny v neděli o půlnoci, měli jsme za sebou dvě divoké swingers party, zejména ta sobotní, kdy hosté prostě neměli pořád dost a nenasytně se vrhali do dalších sexuálních čísel. V šest hodin ráno jsme to prostě vzdali, nechali jsme je sexovat dál a šli jsme prostě spát, vždyť nás čeká ještě dobalit poslední věci a vyspat se před dlouhou cestou.

V neděli od devíti večer už se účastníci zájezdu začali scházet ve Vile a o půlnoci jsme vyrazili a v závěsu za námi ještě jeden vůz. Ostatní účastníci jeli po vlastní ose.
Na nádraží jsme naložili Koťátko, které jsem dostala na první tři dny na starosti, její Pán se připojil až ve čtvrtek, jelikož zdravotní komplikace to dříve nedovolily.
Cesta byla naprosto pohodová, účastníci pospávali a vůbec neremcali.:-D
Jako je již tradicí, kalhotky na zpětném zrcátku převzaly roli vlajky.
Ve Slovinsku na benzínce jsme narazili náhodně na další členy zájezdu, a už se z nás stala taková menší karavana... :-D Cestou jsme udělali asi čtyři zastávky a mezi devátou a desátou ráno už jsme byli na místě. Dostali jsme kávu a vodu a počkali jsme na ostatní účastníky. Všichni účastníci dostali ode mne tričko s logem swingerslife.cz a vilafunny.cz a se svým jménem a také několik málo informací. Vše ostatní se řešilo za pochodu a nic, ale opravdu nic nám nechybělo.
Jelikož naše pokoje ještě nebyly připraveny, rozhodli jsme se jet to omrknout na pláž... Samozřejmě na Punta Križa.  Po příjezdu na pláž jsme hned narazili na některé známé tváře a obsadili tři stoly ve White baru, rozjela se party ve velkém stylu. Cocktaily, pivo i víno tekly proudem, smích a dobrá nálada, která nás neopouštěla po celou dobu, první provokace, konečně oblečení dolů, volnost a uvolněnost, to jsou ta pravá výstižná slova pro první setkání s pláží...
Přišel čas se jít ubytovat, jelikož v sedm nás čekala večeře, ale z pláže se nám moc nechtělo.
Ubytovali jsme se v útulných pokojičcích a vyrazili na večeři.
Večeře u Daria byla super, neměla žádnou chybu, vaří tam skvěle a porce jsou fakt velké.
Někteří účastníci zůstali v Pizzerii až do zavíračky a pak pokračovali v zábavě na pokoji, ale to jsme už my s Pánem měli po náročném víkendu i cestě půlnoc.
Ráno jsme se vzbudili hned v sedm šli jsme na snídani... Snídaně na penzionu jsou skvělé... Velký výběr a milí hostitelé. Postupně se začínali scházet u snídaně různě vyspaní, či nevyspaní účastníci... :-D
Dozvídali jsme se různé pikanterie z večera, kdo koho navštívil na pokoji atd...
Letošní banda účastníků byla velice fajn a většinu času se drželi pospolu, nebo různě ve skupinkách..
Kolem jedenácté jsme vyrazili opět na pláž... Dnes se k nám připojil ještě jeden pár, který se ovšem zdržel jen na dvě noci.
Tentokrát jsme si našli místa na pláži hned pod White barem, abychom byli blízko u zdroje.
Drinky, zejména Aperol spritz opět tekl proudem, tolik smíchu a zábavy a provokací v baru to opravdu žilo...
Dnes jsme se s Koťátkem mazlily na pláži, lízali jsme si kundičky a prstovali až do výstřiku, pomalu to kolem nás začalo houstnout,ale byly jsme tak zabrané do sebe, že jsme to moc neregistrovaly, ale bylo to jen takové malé a krátké škádleníčko... Poté jsme už jen okukovaly ostatní, zajímaly nás zajímavé zdobené těla a okukovaly jsme kde se co děje, sem tam se sexovalo, nebo kouřilo... Ale žádnou větší akci jsme neregistrovaly. Dnes jsme po večeři vyrazili do města na zmrzku... Zmrzlina byla skvělá, Koťátko si zapatlalo pusu čokoládou a já ji celou olízala. :-) Aktuálně žije Chorvatsko fotbalem a trochu mi to kazilo tu přímořskou atmosféru v každé kavárničce byla TV a fotbal dost hlasitě, chtěla jsem trochu klidu, tak jsme dopili kávu a vyrazili zpět do apartmánů. Účastníci se rozhodli, že v 11hod je ještě příliš brzy jít spát a na společné terase vybalili své zásoby pití a začali hrát různé hry... Utekla jsem raději spát, nechápala jsem vražedné tempo, některých účastníků... Spánek netřeba, zážitky jsou na prvním místě. ;-) Ve tři ráno mne vzbudil křik, smích, sténání, no prostě vše co k večírku patří. Trochu jsem prskala, protože jsem se bála, aby nás tam ještě někdy ubytovali, milujeme to tam... Ale ráno naši hostitele dostali čokoládu a vše bylo vyžehleno. Spánkový deficit poznamenal některé účastníky zájezdu, proto někteří zvolili pro dnešní den relax na pokoji, nebo jeli omrknout Valaltu... My jsme vyrazili opět na pláž, dnes dorazily další dva páry a už nás vítali na pláži, vlastně každý den jsme potkávali další známé tváře a nebylo možné projít pláž, abychom se s někým alespoň na chvíli nezastavili. Dnes jsme nastolili na pláži relax a mírné tempo, jelikož večer nás čeká návštěva Anakondy.

Komentáře

rikobrno napsal...Brno-město, 10.07.2018 17:43:54

No teda, paráda!!!