Povídka - Zuzana. Je to jen pracovní verze

Napsal petrnoha dne 03.10.2017, 21:01:22
Pracovní verze Zuzana.

Jsi nic! Jsi nula. Jsi jen zrnko písku někde na pláži.

Stojíš uprostřed místnosti nahá. Ruce za hlavou nohy od sebe. Celá tělo tě už pomalu neposlouchá. Chvěješ se. Rozkoší, hanbou, chtíčem, tisíc pocitů ti vystřeluje napříč celým tělem. Nepočítáš kolikrát jsi byla vzrušená až jsi nemohla stát…. Pán dobře věděl proč tě přivázal za ruce. Mnohokrát se ti podlomily nohy. Provazy tě vždy bezpečně udrželi.

Ty slova jsi NIC! padáš ale to už nevnímáš že tě pán zachytil a odnesl tě do postele.….. A jak to vlastně začalo.

Byla to výzva jako vždy zvítězila tvoje zvědavost. Inzerát Pán a Paní hledají hračku. Nic víc tam napsáno nebylo. Několik dnů jsi váhala. Potom se zase nikdo neozval. Dva dny. Dva dlouhé dny. V příštích dnes jsi se dověděla v podstatě jen to že Pán a Paní hledají hračku. Poslali ti fotky starší pár někde u moře. Tvoje zvědavost tím ještě vzrostla. Mohla by jsi bít jejich dcera. Poslali dotazník. Co mám ráda co jsem vyzkoušela a co bych si zkusit chtěla. Jsi sibmisivní a trochu i masochystka. Ale to je různé podle situace podle vzrušení.

Domluvili jste si víkend. Né otrok né sub ale hračka. Co to je hračka pro Dom Pána a Paní? Už na nádraží kde tě Pán vyzvedl jsi znejistěla. Přijel muž podle fotky. Voněl. On ti tak strašně voněl. Oblečen v saku, letních kalhotách, polobotky, košile, kravata, brýle. Spíš nějaký obchodník někde na cestách. A Já. Já byla oblečena podle příkazu. Krátká sukně do půli stehen polo průhledná halenka ze které se mi chtěli z mích trojek prsou protrhnout bradavky na druhou stranu látky. Samozřejmě bez prádla. Na nohou jen candálky však je léto. Malou příruční kabelu spíš větší kabelku. „Přeci nebudeš nic potřebovat. Jsi hračka a hračka je buď nahá a nebo jí něčím Paní obleče. Jako panenku.“ V kabelce jen to nejnutnější a samozřejmě moji nejoblíbenější hračku. Noa byl trochu větší ale mě se v tom obchodě líbil hned na první pohled. Byl takový hnědý. Že má 7 cm v průměru jsem zjistila až jsem ho měla poprvé v sobě. Dalo mě to hodně práce ale přece před nějakým… bolelo to ale tak krásně. Udělala jsem se s ním už stokrát. Nebo víc?

Ahoj. Vitej hračko.
Dobrý den Pane. Nějak ti to nechce vylézt z úst. Ale to se má brzo změnit.
Krásný bradavky. V tu ránu tě polije ruměnec.
Chtěl bych se podívat jestli i tvoje kundička si myslí to samé ale na nádraží ne. Jestli byl před chvílí ruměnec teď nejen že cítíš vlhko mezi nohama ale chceš se propadnout. Propadnou na druhý konec světa.
No nebudeme tu stát Paní na tebe čeká.
Zaváháš mám?
Nabídne ti rámě. Instinktivně se tak trochu schováš a jdeš vstříc do neznáma.

Po cestě zase jiný člověk jak se máš co děláš. Jaké máte počasí. Nějak se mu podařilo aby z tebe tvoje napětí spadlo. Máš chuť tomuhle chlapovi říkat věci co běžně nepovídáš. Umí si získat tvoji důvěru. V poklidu uběhne cesta. Zastavujete před domkem uprostřed přírody.

Budu ti říkat Zrzko podle tvých vlasů. Ví moc dobře že to nemáš ráda psala jsi to. Pokud si nezasloužíš jiné jméno. Tvoje stopka bude Zrzka Zrzka Zrzka. Kdykoliv můžeš stopnout naše hraní a odvezu tě zpátky na nádraží. Nikdy jsem jí nepoužila ani příště ani nikdy. Vždy věděl kam může zajít.

Pojď hračko představím tě Paní. Jdeme do domu. Domek má všude nějak málo nábytku, sedačka dvě křesla, stůl čtyři židle, později zjišťuji že vlastně celý dům je herna. Se stropu je na mnohých okách natažen řetěz. Jde do tuhého začínáš pociťovat neklid. Na jednom křesílku u krbu sedí drobná žena. Tak 160cm 50 kilo malá prsíčka se jí rýsují pod jednoduchými šaty. Které jsou v pase předěleny páskem. Nevěnuje mi ani pohled. Vítá se vřele s Pánem vyskočí z křesla a začne ho objímat. Pán se vymaní z jejího objetí a poví. Přivezl jsem nám hračku a ukáže na tebe. Paní si sedne do křesla a koukne takovým divným pohledem na tebe. Spíš tě zamrazí a zase chceš utéct. No tak Zrzko. Pěkně se otoč. Jako by tě polil pot zase rudneš. Ale on ví proč použil tohle jméno. No tak jsi naše hračka a nebo ne. Tak dobře Hračko otoč se. Otáčíš se a chceš utéct. Jsi zase čelem k pánovi. Výš co bude následovat máš se svléknout ale. Zase ten stud. A ještě něco jiného. Paní se v očích zableskne jen tak na chviličku. Jako když kočka čeká na svoji kořist. No tak Hračko jsme si domluvili že budeš celí víkend nahá. Ale.. vypadne z tebe. Pán tě gestem ruky umlčí. Odněkud vytáhne šátek několikrát ho přehne a stoupne si za tebe a zaváže ti oči. Šeptá ti do ucha. Jsi hračka nic než hračka. Jeho hlas je konejšivý. Poddáváš se mu. Tak si pěkně sundej sukénku a halenku. Klidně to někam odhoď. Nevíš proč ale ale pomalu pomalounku si rozepneš knoflíky na halence Tvoje neposlušné teď už tvrdé prsa s nalitými bradavkami jdou nějak dopředu. Jako by chtěli polaskat. Rozepínáš si sukni a ta padá přes tvoje krásně žensky klenuté boky na zem. Máš útlý pas tancuješ jsi ráda v kole. To je možná vášeň která tě sem dostala. Cítíš že tvoje pokožka už nejenom na tvářích ale na celém těle začíná rudnout studem když si uvědomíš že na tebe hledí dva páry očí. Na tvoji nahotu. Víš že jsi pěkná všem klukům se líbíš ale stejně se stydíš a zase ten pocit. Kdyby se dal nějak uchopit. Prochází celým tělem. Uvědomuješ si že za chvilku ti bude téct šťáva po nohách. Tak jsi z té situace vzrušená. Pohodíš vzdorovitě hlavou ale stejně se nic neděje. Ticho. Najednou začne hrát hudba jen tak tichounce. Nějaká pomalá melodie. „Tanči“ ozve se mi někde úplně blízko za uchem.

Leknu se ale postupně rozvlním boky a za chvíli přidám i ruce. Tanec mě baví. Jen kdybych si neustále neuvědomovala že. Přistupuje ke mně druhé tělo. Musí to bít paní. Je útlá a k mému zděšení nahá cítím její vytyčené bradavky na svých prsech. Objímá mě hladí poddávám se jejímu hlazení a začínám pomalu hladit jí. Cítím vůni ženy nevím jestli svojí nebo její. Tělo už si dávno užívá po malých krocích rozkoše ze strachu, studu, něhy od Paní. Hladí mě po prsou vezme mezi prsty moje bradavky a zmačkne ale jen tak trochu a promne. Vystřelí my do celého těla vlna jako by mě zasáhl elektrický proud. Poprvé cítím slabost v nohách. Štáva mi teče po stehně. Sjede prstem tam dolů nabere a dá mi olízat prsty. Nestydím se najednou je mi vše jedno jsem hračka.

Někdo mě bere za ruku a nasazuje mi na zápěstí kožená pouta. Jednu ruku druhou ruku. Mám stále zavázané oči. Paní asi dělá to samé když se její ruka vrátí na moje záda cítím že má taky pouta. Už vím nač jsou ty řetězy. Jedna ruka cvak. Druhá ruka cvak a visím. A k mým rukám se přidávají ruce Paní držíme se za ruce a stále se vlníme v rytmu tance. Svist a naše pasy jsou staženy k sobě asi řemenem. Nejdřív nechápu ale později ….

Vysíme za ruce vlníme se do rytmu hudby a najednou svist a na záda mi dopadne nevím co. Trochu to štípne. Prohnu se a prsy popostrčím do Paní. Už vím proč ten řemen v pase. Druhá rána přes zadek prohnu boky dopředu. Vždy si Pán dává na čas aby nechal doznít ne ránu ale pohyb. Přejíždí mi po boku skoro po prsu už asi vím že jsou to důtky s jejich jazýčky které se mě dotýkají na mnoha místech najednou. Paní se ode mne odtáhne prsem kde nás lechtají důtky. Otevírám se proti ní a nejednou švih. Oběma se nám z úst vydere malé ach. Teď mě do dochází Paní si užívá se mnou. Nejenom moje pohyby ale i DůTKY! A znovu dostáváme obě přes naše spojení. Pak se důtky přesunou někde. Svist a paní se prohne. Svist a ono je to do rytmu hudby. Svist a dostanu já a svist a dostane Paní. Už nevím co vše se mi honí hlavou. Začínám se chvět v první náznaku orgazmu. Pán ke mne přistoupí zezadu přitáhne mne na Paní. A šeptne mi do ucha. Dovoluji ti udělat se kolikrát budeš moci. Jako na povel začnu vibrovat v krásné rozkoši. Paní se chvěje se mnou. Předáváme si energie. Chtěla bych si odpočinout. Dostávám napít jako mimino z lahve z dudlíkem a Paní slyším že pije taky.

Ještě jedno kolo drahá. Jistě. Vlníte se do rytmu hudby ale teď se přidala jedna noha mezi tvoje nohy. Tlačí tě na kundičku a ty vracíš jak jak se ti dostává užíváte si několik orgazmů. A ty si uvědomuješ že tě ještě nikdo nesáhnul ani pořádně na kundičku. Stehno se nepočítá. A najednou je řemen pryč a Paní od tebe odchází. Slyšíš někde děkuji líbilo donesl jsi pěknou hračku. Pěkně mi voní. To přeci Paní mluví o mě. Musí cítit moji šťávu. To co bylo něžné v prvním kole se mělo změnit. Dutky si našli cestu nejenom na tvé prsa ale i kundičku. Nějaký jazýček tě začal lízat mezi nohama prsty se dobývají do tvé svatyně. Stejně jsi otevřená až se do tebe dostane celá ruka. Paní má malou ručku. Musí to bít Paní protože na tvoje tělo dopadá něco jiného snad bič. Později se s karabáčem můžeš seznámit osobně. Orgazmy nepočítáš nedá se to ještě chvilku a jako raněné zvíře se poroučíš dnes poprvé.

Probudím se ležím na dekách na zemi a celé moje tělo vibruje po prožité rozkoši. Nemohu se pořádně hýbat. Ani zaostřit oči. Když se mi to podaří. Vidím u stolku v křeslech sedět pána s Paní. Pán je stále v košili a kalhotách jen na nohách má papuče. A sako je někde jinde. Popíjí víno a nevšímají mě. Pán se ke mně otočí „dala by jsi si víno?“ Říkám ano. „Dobrá teď je naše hračka kočička.“ Bere nerezovou misku nalije do ní vína. Odněkud vytáhne nasazovací uši jako od kočičky a podá mi misku. Kočička pije jazýčkem. Jsem hračka. Jsem hračka. Jsem Hračka! Zažnu pít víno z misky. Prdel někde ke stropu. Pán zavelí „ani se nehni“ odněkud vytáhne kočičí ocásek. Natře ho i moji prdelku lubrikantem a zastrčí mě ocásek do anusu. Trochu mi povijedou oči ale mám je v misce. Jak piji jazykem tak jsem pomalu opitá. Pán mi dolije. Dopiji druhou misku a padám na bok.

Tak to by nešlo. Vstaň tady jsi na hraní né na válení bude se cvičit. Musím tě naučit pár základních postojů. A nemysli si že se tu budeš povalovat. Vztyk. Nebylo to moc nahlas ale byl v tom takový důraz že vstaneš. Pozor. Stoupáš si do pozoru. Stůj pěkně v pozoru a nemel s sebou. Dělají si chvilku vtípky z mého ocásku a mých uší. Až tě začíná tělo trochu brnět. Vzpažit. Chvilku nevíš že to patří na tebe. Mám ti pomoci? Vzpažíš. Rozpažit. Dřep. No prostě spousta cviků. Poskoků. Musíš dělat dřepy kliky až jsi celá upocená. Paní si tě bere s sebou do sprchy ……..

Komentáře