Povídka - Dovolená

Napsal Pepabd dne 27.01.2017, 19:49:46
Nedobrovolná dovolená.
Když jsem přišel do práce tak jsem myslel na mou ženu a děti. Jako pokaždé jsem jí napsal že jsem v pořádku dorazil a že jdu pracovat.
Když v tom mi napsala že mne miluje. ( To mne vždy potěší). Odepsal jsem že já ji také protože je moje všechno.
Po hodině mi napsala zdali bych si nemohl vzít týden dovolené, prý je jedno kdy, ale aby měl minimálně 7 dní. Proč ne? Řekl jsem si a tak jsem ji naplánoval tak, aby mi v práci vyšli vstříc.
Doma jsem to oznámil že bude od pátku a dohromady 12 dní. Žena se usmála, obejmu la mne a dala mi pusu. Když jsem se zeptal na co je? Bylo mi jednoduše odpovězeno, na to abys si odpočinul….
Jsem spokojený, miluju ji. Týdny utíkali a pomalu se blížil datum dovolené. Mé lásce stále chodili balíčky s poštou, ale to bylo vždy něco… hadříky, náušnice a tak.. ale pokaždé když jsem se ptal tak byla vcelku tajemná, a ukázala vždy nějaké tričko nebo kalhoty.
Ráno se vracím z práce, parkují před domem a jdu do baráku. Žena stojí ve dveřích… ahoj. Ahoj lásko proč na mne čekáš? Zeptal jsem se. Abych tě uvítala broučku.
Doma jsem se vysvlékl, odložil vše do skříně a ptám se ženy,. Kde jsou děti??? No já je poslala k babičce.. a já na ni, a proč?? No abychom měli chvilku klid broučku. A tak jsem ani neprotestoval. V kuchyni na mne čekala snídaně a tak jsem sedl ke stolu a jedl, po druhém soustu se má láska zvedla a odešla. Nevěnoval jsem tomu pozornost a jedl dál. Po chvíli jsem ucítil její ruce na ramenou jak mne masíruje. Její hlas byl tajemný ale příjemný. Jak se napapáš miláčku jdi do koupelny a zavři za sebou dveře. A odešla do obývacího pokoje.
Po jídle jsem se zvedl a zavolal, tak jdu jo??? Z pokoje se ozvalo jo jo.
V koupelně je na umyvadle velký nápis zavři dveře. A otoč. Zavřu tedy dveře a jdu k lístku. Zavolám na lásku, to je nějaká hra??? A beru lístek do ruky, pomalu ho otáčím, najednou se ozve CVAK CVAK klíč zamkl koupelnu.. co to?? Co lásko?? Proč to děláš??? Broučku, klid. Postupuj podle lístku a odemknu.
Tak jo. Otočím lístek a tam napsáno. Vysvlékl i se do naha a dej věci do pračky. Tu zapni a nech to prát. Co??? Jako proč???? Lásko co to má znamenat???? Místo odpovědi se mi dostane ticho.
Sednu si na záchod a čekám… po chvíli zase volám. Ticho.
Po chvíli se pod dveřmi vynoří papírek s nápisem DELEJ NEBO TAM BUDEŠ DOKUD TO NEUDĚLÁŠ.
No tak dobrá. Vysvlékl i se. A váží to do pračky. Po zapnutí se vynoří druhý lístek. Na něm napsáno TEĎ ODKRYJ RUČNÍK NA KÝBLU A VEM SI VŠE CO TAM JE.

Nadzvednu ručník a tam : pouta, roubík, Venušiny kuličky, pás cudnosti a obojek.
To snad nemyslíš vážně????? TICHO.
OK než abych nemrzlo tak jdu do toho… beru si pás cudnosti, kuličky i roubík. Najednou vzkaz. POUTA ZA ZÁDY!!!
Když tam stojím takto spoutaný a bezmocný pak teprve se odemknou dveře. Celou dobu jsem se na tebe koukala dírkou. Tak pojď. Otočím se a vidím ji. Je nádherná!! Lodičky, lesklé silonky, sukýnka, korzet a pod ním tričko s Dlouhým rukávem. Bere mne za obojek a zacvakne vodítko. Vede mne do obýváku. TADY KLEKNI!! A zůstaň!!!
Sedá si a háže nohu přes nohu.
Tak miláčku. Trochu jsem zjišťovala a zjistila jsem že máš poslední dobou choutky být ponížen a ovládnut. TAK toho si užiješ do sytosti.
Teď budeš mít 10 dní bez práv a svobod. A jakýkoliv pokus o vzdor bude tvrdě potrestán. A na odměnu ZAPOMEŇ!!!
TEĎ TADY BUDEŠ RAKTO DO ZÍTŘKA, PAK UVIDÍME.
Najednou.. zvonek, zvoní mi telefon ( juchů vysvobození!!) Kdepak. Vzala ten telefon a řekla že jsem v nemocnici že tam bude 11 dní, ale že jde jen o testy.
Tak už mám jistotu že tě nikdo nebude hledat!!!! Vytahuje mi roubík.
Tak zaprvé!! Odedneška jsem jen paní,
Za druhé nikdy nebudeš mluvit dokud nebudeš tázán (nebo co z tebe bude)
Za třetí. Budeš dělat hned co se ti řekne!!!
Za čtvrté za neuposlechnutí, nebo za špatnou práci přijde trest.
Za páté Pokud někam půjdeme půjdeš vždy o krok za mnou.
Rozumíš???!!!
Ano
ANO PANÍ!! MÁŠ PRVNÍ TREST!
Ano paní.
Tak je hodnej. Tak teď půjdeš uklízet!!! Pouta budeš mít před tělem, vytáhne se pouze tenký provázek který ti uvážu za pás abys byl krotký. A abys nezdrhl. Tak táhni poklízet do kuchyně.
Jsem s prací hotov a moje kráska mne občas šla zkontrolovat, použila u to ho bičík který dost bolelo, ale nesmím protestovat. Po celém dni mám zadek v jednom ohni. Mám strach cokoliv udělat aby to nebylo špatné. Celý den ponížení, a kvůli vrácenému roubíku slintání na sebe a na zem. To jí štve a nadává mi za to. Pití jsem dostal na chodbu do misky jako pes.
Konečně je venku tma, za chvíli bude moje utrpení u konce…
Láska zatím vyřídila několik telefonátů. Když řekla: tak pojď. Ulevím ti a vzala izolepou. Dala si práci a obě ruce mi omotala prsty v pěst. Pak sundala pouta, dovolila mi si zajít na záchod a po příchodu mne přivázala k noze rozkládací postele za ten provázek který spojoval mé mužství s pouty.
Dobrou noc chlapečka, užívej si dovolenou, bude Dlouhá a ponižující. Hodila na mne deku. A jeden polštář. Alespoň že mi ty ruce pustila, i když s nimi nic nemohu.
Ráno mne probouzí sklenička vody na těle.
Vstávej! Začíná to výcvik! Cože?? Jakej výcvik???
Jsem uvolněn od provázku a konečně se mohu víc hýbat.
Jdi na záchod a pak se vrať!
Když přicházím ona sedí nohu přes nohu, pije kafe, chtěla by jsi taky??
Kývu hlavou že ano. Moment řekla chtěla?? Proč chtěla????
Tak jo. Chceš máš to mít!!! Sedni!
Bez okolků poslechnu. Ona bere ze skříně silonky. Co proč?? Zahuhlám PLESK bičík mne připomněl ránou přes stehno. Po nasazení druhé nohavice bere tričko, vycpává mi prsa a nakonec. Tady máš boty, ale choď opatrně, abys nedupal!!! A nasazuje mi boty na podpatku.
V tomto budeš dnes celý den. Zítra jdeš nakoupit. ASI SE PROPADNU HANBOU!! COŽE?? JAK JAKO VEN?? TAKHLE!!!
Teď ti vytáhnu roubík a vypiješ si kafe. A to bez jediného slova, jinak tě sešvihám a vytáhnu ven bez namalování a kamufláže!
Vypil jsem si kafe a ona mi narazila roubík (prej abych ji neotravoval)
Tak táhni poklízet!!! Na to ukazují ruce zabalené v pěst nemohoucí jakékoliv činnosti.
PLESK PLESK PLESK utíkám do kuchyně PLESK PLESK!!! JÁ TI ŘÍKALA NEFUPEJ!!! PLESK
Po pravém vylučování celé kuchyně dostanu misku s vodou a rozkazem VYŠPERKUJ KOUPELNU!!!
Po celém dni jsem na pokraji sil. Láska prý abych si zvykl na boty na podpatku mi je přilepili izolepou a takto mne nechala celý den.
Na noc mi sundala izolepou z rukou, ruce jsem měl nepoužitelné a tak mne jen tak nechala spát. Asi si všimla že takto nechci jít na veřejnost.
Třetí den ráno mne pomalu probudila. Tak pojď lásko dnes jdeme nakoupit. Musím tě vymazlenej, abychom jeli jak dvě kamarádky. A pojedeme vlakem. Tak se těš na pohledy chlapů. Abys věděl jak blbě čumíš na ženský!

Mohu dotaz??? Jasan, copak?? Nastav xicht, udělám ti makeup.
Kde jsi to vzala??? Ty věci???
To je jednoduché, něco od sester, něco z Wish.
A jak jsi přišla na toto???
Prostě jsem si vzpomněla na to co jsi říkal, a dala si dohromady 1+1 a teď našpul pusu dostaneš rtěnku
Tak po 30 minutách hotovo. Teď máš jedinou možnost kdy si můžeš vybrat, chceš černou nebo blond paruku???
Ukazují na černou, abychom měli kontrast…
Tak a jdeme. Cesta na podpatcích strašná!! Představa že nás někdo potká hrozná!!! Ale až do Brna v klidu. Po cestě mi láska několikrát upravila rty a obočí. Jinak dobré, dokud mi nezačala nadávat za chůzi na potpatkách. A začala načítat Tresty. A že jich bylo.
Už jsem chtěl to trápení ukončit, ale láska ne. Užívala si moji zmatenost a ponížení. I to že na mne ve frontě dorážel starší chlap.
Tak se mi líbí když jsi ponížený. Užívej si to.
Cesta domů byla horší, koupila nejakè lodičky s 10 cm podpatkem a vzala ty normálnější.
Teď si užívej!!! Toto je trest za blbý chození!!! Teď budeš trpět. A až dom!!!
Jsem drsnější chlap a tak jsem to zvládl. Doma jsem je shodil ale to se lásce nelíbilo a donutila je i přes otlaky je obout.
Tak a zkus při chůzi Klapat!!! Jestli budeš, přijde sestra, a ty počkáš v komoře. JASNÝ!!! Ano madam.
Tak jsi nachystat jídlo a pití a donesl to. Po špičkách v lodičkách??? Je to normální???
Láska se na mne koukala a řekla, bolí??? Kývl jsem že ano. Tak trp. Pro krásu se trpí.
Dnes je sundáš až na noc. A teď potichu zajdi pro brambory.
A pak uvaříš luxusní večeři. Jinak nedostaneš ani misku s vodou.
A večer mi poslouží šlo jako sexuální hračka, ale jestli se uděláš tak uvidíš!!!
Večer jsem po čtyřech dnech měl možnost lehnout si na postel. Sice jako holka, ale láska měla klíček a doufám že si budu moct užít. Hraju si s ní a pomalu se chystáme na krásné proniknutí. Když mne zastaví. A řekne, víš co?? Ty by jsi to taky MOHLA užít. Pojď, bere zlatého vibrátora a namazala ho. Po čtyřech dnech jsem prázdný, a tak to nedělá žádný problém mi ho tam zasunout.

Teď si stoupnout a roztáhni nohy a běda jestli ti vypadne.. jaký to je? Toto jsi chtěl po mě. Tak se ukaž drsňáku. Jestli ho udržíš 20 minut smíš se udělat. Jestli ne tak nesmíš a dámského se nezbavíš
Vydržel jsem to. I když s velkýma obtížema ale udržel. Za to byl krásný dlouhý sex a ještě k tomu noc v posteli vedle lásky až do rána.
Ráno mne láska doupravila obličej, a poslala pěšky nakoupit. Musel jsem zapnout spotrtracker a jít kolem základy tam i zpět, abych si zvykla na pohledy a na chůzi.
Když konečně přijdu, jsem zkontrolován jestli jsem šel jak jsem měl. A pak jsem popsal kolik lidí se koukalo.
Po uvaření mé lásce jsem šel uklidit. Musím to dělat automaticky. Nechci trest a má láska by to beztak řekla. Po uklízení dostanu nové oblečení a začneme se připravovat. Večer jdeme do kina ZASE VLAKEM. Kino končí pozdě a tak jsi vymyslela ještě procházku po městě. Vlak jede až o půlnoci.
Domů přijdeme úplně hotoví, ale láska nekompromisně balí ruce v pěst a opět uvažuje na zem za pás cudnosti. Roubík jsem si musel nasadit sám před zneschopněním ruk.

Ráno mě necháš vyspat. A sama jsi šla nakoupit. Když se vrátíš máš alespoň něco co mi můžeš vytknout. A za co potrestat.
Tak dnes je to poslední den. Dnes jsi naposled mojí „ holkou“ doufám že jsi si to užila a že ti nebude vadit, že jsem ti vyhodila všechny trenky, a máš tam jen dámské tanga, a kdybys snad potřeboval, tak k doktorovi tam máš jedny takové kraťásky.
Jo a už jsi pochopil ty balíčky z Wish??

Ano má paní, pochopil.
Tak a teď si obuj lodičky a táhni vařit!!! Jinak se nezbavíš ani pásu a lodiček!!!
Uvařím lásce jídlo a pak mám povolení se vysvléct do naha a být konečně jako chlap.

Komentáře