Povídka - Ponížení subíka.

Napsal Oskar dne 19.06.2016, 11:47:34
Před časem jsem na jedné erotické seznamce našel v názvu zmíněný inzerát s textem,že si paní přeje užít si sex před svým submisivním přítelem a potom jej ponížit.Muž měl být dominantní,starší a bisexuální.Poslední nebyla podmínka,ale vítáno.To vše jsem splňoval jen částečně-jsem starší,ale hetero a v sexu switch.Což ovšem znamenalo,že mne inzerát zaujal i z druhého pohledu.A tak jsem odepsal,i když v odpověď jsem moc nevěřil.Asi za dva dny však přišla s tím,abych napsal svoji představu a pokud se jí bude zamlouvat,ozve se.Pro informaci napsala jejich věk-ona 31 on 34....
Obraznost mám poměrně velkou,tak jsem svou představu paní poslal a čekal,jak vše dopadne.Odpověď příšla ještě týž den,paní se představa líbila a i věkový rozdíl se jí zamlouval-součást jeho ponížení a současně nenarušení jejich vztahu.Pro inspiraci poslala svoji erotickou fotku zezadu a dvě kompletní fotky subíka -oba štíhlí- s telefonem a žádostí o mé civilní foto(to se mě moc nelíbilo).Zkrátka jsme se domluvily a v daný den a hodinu jsem zazvonil u jejich dveří.
Přišel otevřít již nahý (s obojkem na krku) subík,slušně pozdravil a uvedl mě do pokoje,kde byla jeho přítelkyně,Paní.Měla na sobě černé lodičky,punčochy,kalhotky a krajkovou blůzu bez podprsenky.Tak jsem částečně viděl její pěkná prsa o velikosti 2-3 s již mírně vztyčenými bradavkami.Na stole bylo malé občerstvení,jednohubky a bílé studené víno.Po představení se ,ona Beáta on Samuel,byl poslán za dveře,abychom upravily detaily celé akce a jeho ponížení . Moc dlouho to netrvalo a Sam byl opět pozván do pokoje,mohl chodit pouze na čtyřech a poslušně si sedl do kouta.Já jsem se začal věnovat Beátě.Prsa byla pevná,padla akorát do mé ruky...byla štíhlá a když jsem rukou zajel pod kalhotky,zjistil jsem,že je úplně čerstvě vyholená,snad i depilace...Už jsem se nemohl dočkat,až ji budu lízat a ochutnávat. Pomalu jsem jí svlékl blůzu a ještě pomaleji kalhotky a jazykem lehce líznul po její štěrbince.Byla již dost vlhká a Beáta jen slastně sykla.Lehla si na postel,mírně roztáhla nohy a poručila Samuelovi :"Pojď sem a připrav pána."
Sundal jsem si kalhoty a zůstal v boxerkách a tričku,v penisu mě již cukalo a začal pěkně tvrdnout.To jsem se již plně věnoval paní a jejímu krásnému tělu a hlavně celému rozkroku.Ucítil jsem,jak mi subík sundal boxerky a čekal co bude dál.Beáta se opřela o lokty usmála se a řekla:"Řekla jsem připravit a nejen svléknout". "Ano,má paní"zněla odpověď a já jsem ucítil a vzápětí i uviděl,jak můj penis mizí v ústech Samuela.Poprvé v životě mne kouřil muž.Vše bylo velmi příjemné a nějakou dobu jsme si to užívali,tedy já a Beáta určitě.
"Do kouta a sleduj,a žádná onanie,jinak si mě nepřej" se ozvalo z jejich úst,subík poslušně po čtyřech odešel na své místo.Na chvíli se zamyslela,pak se zvedla a z nočního stolku vytáhla pouta,šla k němu.On dal ruce poslušně za záda a pouta zaklapla."Pro jistotu,ochrana před onanií."řekla.
Vrátila se ke mě a po krátké přípravě mého penisu jsme začali konečně šukat....Podíval jsem se na něj,nevím,zda se mu to líbilo,jeho pohled mě připadal trochu smutný,zato jeho čurák byl jako sloup.Měl ho většího než já a stál mu opravdu neskutečně,Beátka věděla,proč mu dala pouta.
Ona po chvíli soulož přerušila,abychom se ještě neudělali a nastala změna polohy,kdy jsem si lehl na záda a ona šla na koníčka zády ke mně.To že jsem si takto užíval jejich prsou nemusím zdůrazňovat.
"Tak neseď nečinně v koutě a pojď nás taky uspokojovat,na co máš ten jazyk !!!"
"Ano má paní,a mohla byste mě sundat pouta,abych mohl použít i ruce,slibuji,že nebudu masturbovat,dokud mi nebude dovoleno!"
"Ještě ne,tak se mi to líbí"!!!"To byla krátká konverzace mezi touto partnerskou dvojicí.
Samuel se po kolenou přišoural k nám,Beátka mě krátce pohonila a opět nasedla.Subík se dostal do polohy,kdy měl hlavu mezi mýma nohama azačal lízat svou Paní a současně moje koule,neskutečná rozkoš!!!!V tu chvíli se Beáta nadzvedla,můj ztopořený úd se ocitl venku a Samuel ho začal lízat od šťáviček své milované.Za chvíli jsem ho opět zasunul.Polohu jsme několikrát změnili,aby si subík lízání "užil"ze všech pohledů.Ale již to nešlo oddalovat a cítil jsem,že i ona už bude muset a začal jsem do ní stříkat.(Tento okamžik byl hodně mezi námi probíraný,zda do ní,či na ni).Orgasmus byl nádherný a užila si jej i ona,aspoň myslím,dle zvukového projevu,nebyl to jen výkřik.
Beáta se zvedla ,odemkla mu pouta a přikázala,aby nás oba ústy očistil.Podíval jsem se na ni,jak jí z pičky vytéká moje semeno smíchané s jejími šťávami po vnitřních stehnech.Lehli jsme si vedle sebe,dal jsem jí ruku na prs a nechal pracovat subíka.Dle vzdechů,které jsem vedle sebe slyšel,si to Paní opět užívala.
Po očistění se Beáta zvedla a odešla z pokoje.Podívali jsme se se Samem na sebe ,já jsem přemýšlel na co asi myslí,dodnes to nevím a netroufnu si to ani odhadnout.
Vrátila se bez punčoch,které měla během sexu na sobě,(čili úplně nahá) a s džbánem studené vody-součást domluvy.Asi již tušíte.....
Sundala subíkovy obojek a poslala jej sednout si do vany.Po chvíli jsme si řekli,že voda i víno udělali své a šli oba nazí do koupelny také.
"Tak Same,poslouchal jsi,tak můžeš....."řekla.Nejistě se podíval na ni,pak na mne.
"Tak bude to....?"
"Ano Paní."
Zjevně nepočítal,že bude onanovat přede mnou.Začal,ona vešla do vany,tak aby močila na jeho obličej a já jsem začal močit na jeho velký penis,ze kterého po chvilce začalo stříkat množství semene.Ponížení podle jejího přání......
Sam se osprchoval a odešel nahý do pokoje,pak jsem se osprchovali my a s ručníky kolem beder šli do pokoje taky.Prsa si nechala volná,tak to bylo stále pěkně erotické....
"Bylo to fajn,nerozmyslel sis to?"zeptala se.Na mysli měla jeho ošukání do análu.A při hovoru přešla z vykání do tykání.Zeptala,se,zda mě to nevadí,že po tom všem jí to přijde lepší.
Zamyslel jsem se nad její první otázkou,ale fakt nejsem na to ještě připravený....
"Škoda,chci vidět dva šukající samečky"řekla.
"Třeba příště",řekl jsem já.Jestli bude.....pomyslel si.
A tak jsem se rozloučil,políbil její krásné bradavky,pohladil pod ručníkem vyholenou pičku a nedalo mě to,abych si nešáhl a nepotěžkal jeho také vyholený ,již nestojící penis.
Beátka se usmála,Samuel poděkoval za návštěvu-musel,jak jinak.A já jsem odešel do krásného pozdního červnového večera

Komentáře

cuckold78 napsal...Praha, 01.09.2018 12:56:50

Nádherné. V mírnější podobě jsem to párkrát prožil jako subik. V různých obměnách. Je to nesmírná slast. Miluju být ale zamčený PC a orgasmus mít jen ten vyvolaný exekucí do mé anální kundičky. Nejvíc je ten kontakt ústy s Pánovým ohonem a očista obou po výstřiku. Děkuji za krásnou povídku.