Povídka - Subinka

Napsal Oskar dne 09.05.2016, 18:14:25
Jdeme spolu setmělou ulicí,ve vilové čtvrti a já netuším kam.Krásné secesní domy,spadané listí,chlad.Mám na sobě lehké šaty s hlubokým výstřihem,černé punčochy,vysoké boty na jehlách a plášť.Zazvoníš u jednoho domu,otevře majitelka,elegantní,štíhlá,asi 50let, a zve nás dál.Je vidět,že se znáte.
Zkoumavě se na mě dívá a říká:,,tak to si ty?" Vůbec se neptá na mé jméno,jsem si jistá,žes jí o mně povídal.
Sejdeme dolů po schodech,do luxusního přijímacího pokoje.Hraje tichá hudba,svékám si plášť a ona se pořád tak zvláštně dívá.
Ukaž se holčičko,říká a sahá mi do výstřihu.Chci se bránit,ale vyndá mi ven prsa a začne je hníst.Podívám se na tebe.Stojíš,usmíváš se a šeptáš.,,pssst,nic se neděje,kurvičko moje."
,,Otoč se ",zní další příkaz.Udělám to a cítím jak mi,ta dáma,nějakou holí zvedá sukni.Hrozně se stydím.Odvádí mě k pohovce..,,Na kolena!"Spouštím se ,lokty pokládám na měkkou tkaninu a sukně mi zakryje hlavu.Mám strach a jsem vzrušená zároveň.Zazvoní zvoneček a dveře naproti nám se otevřou.
Přichází plnoštíhlá dívka,jen v černém,vypasovaném korzetu.Nahá,pevná prsa svítí do zšeřelého pokoje.Má jen punčochy a podvazky.Je hladce vyholená.Pojď jsem broučku,říká paní Gréta,jak ženu oslovuješ,a dává dívce dlouhý polibek.Vidíš,co tu máme?"Ukazuje na mě.Potřebuju,abys mi ji trochu vzrušila,chci vidět její kundu v celé kráse.
Dívka se trochu pousměje a jde za mě.Její jazyk na pošťeváčku je jak rána elektrickým proudem.Aaach... .,,Pěkně vyšpul zadek,lásko".říkáš a já se snažím,i když se mi pod jemnými údery jejího jazyka,podlamují kolena.Prsa vyndaná z výstřihu se mi houpají.Ty i paní Gréta se díváte na tu scénu naprosto klidně.Najednou cítím,jak mi do kundy zajíždí velký,asi umělý penis.Ještě chvíli a padám v orgasmu na pohovku.Ty sis mezi tím sednul do křesla,ona stojí nade mnou.Oddychuju,nahý zadek,vlhká,nalitá píča.Šťáva z ní mi teče po stehnech a vpíjí se do luxusního potahu.
,,Na záda,"přikazuje mi paní Gréta a já se poslušně obracím.Přichází ke mně a rozevírá mi pokrčená kolena.No,pěkná kunda, říká a natahuje mi stydké pysky na maximum.Kroužek ji bude slušet.Odchází za tebou a tlumeně spolu mluvíte.,,Necháte mně ji tady?"Ptá se a myslí tím mě.,,Dobře,ale jen den,"odpovídáš.
Mám strach,chce se mi křičet a prosit,abys mě vzal sebou.Jdeš se rozloučit.Zvrátíš mi hlavu dozadu,zaryješ nehty do prsa a říkáš:,,miluiji tě,buď hodná,ano,ezapomeň na to!"
,,Prosím,"šeptám,,,prosím,"ale jen mě políbíš,kousneš do rtu a odcházíš,,.Bože můj,co mě tu čeká?"p
,,Pojď se převlíct",uslyším rozkaz a vedou mě do místnosti plné prádla ,společenských šatů a bot všech různých tvarů,na vysokých podpatcích.Paní Gréta posunuje jedny šaty po druhých,až vyndá temně fialové.Jsou z jemné ,elastické a průhledné krajky,s květinovým vzorem.,,Obleč se!" Zavelí.
,,Prosím madam,potřebovala bych..."Na,čubko", podává mi krabici vlhčených kapesníčků.Utírám si zaschlou šťávu z klína a stehen,ona mě nehnutě pozoruje,,.No,holčičko,uvidíme ještě,co jsi zač" , ušklíbne se a plácne mě po zadku.
Natahuji na sebe šaty a udiveně se dívám do zrdcadla.Je to jako bych byla nahá,obepínají celou postavu a jen na několika místech jsou květy.Bohužel ani jeden není na místě,která by měla být zahalená.Prsa jsou vidět celá,bradavky skoro propichují tenkou látku,kvěiny jsou v půlkruhu kolem klína ,ale stydké pysky se jasně rýsují pod látkou.Netuším,kam se v takových šatech dá jít.,No,dívá se paní Gréta, ,,pěkné je to,jen s těmi chloupky musíme něco udělat."Tvůj pán to má asi rád,ale mně to vadí" říká a znovu cinká zvonek.
Přichází jiná dívka,štíhlá černovláska a odvádí mě do obrovské koupelny s gynekologickým lehátkem.,,Tak,lehni si a vyhň si ty šaty."Udělám to a ona mi mi provede depilaci horkým voskem.Ne na tříslech a stehnech,jak jsem zvyklá,ale naprosto všude.Jedním trhem odstraňuje chlupy z celého venušina pahorku,dalším z pysků,třetím z konečníku.Sykám bolestí a slzy mi vyhrknou do tváře.,,Ty jsi citlivka,bude hůř a ukazuje mi svá prsa sešvihaná prutem a krvavé šrámy na zádech a zadku.,,Kdo to to udělal,ptám se?"No madam přece,uchychtne se.Tebe snad tvůj pán nebije?,,Ano,ale jen trochu,né takhle...do krve,"odpovídám.
Pojď,podává mi páskové střevíčky v barvě šatů.Ještě se přečešu,opravím make-up,navoním se jedním z nepřeberného množství parfémů a scházíme dolů po širokých schodech,s nádherným,kovaným zábradlím.
Otvíráme dveře do velkého sálu,kde je zábava v plném proudu,Asi 10 mužů a 15 žen tančí,polehává na obrovských pohovkách,někteří souloží...Na stole je spousta jídla a pítí.Jakmile vstoupíme,ozve se známý zvonek,,Pánové a dámy,tohle je vaše nová společnice,"říká madam a ukazuje na mne.Mám ji půjčenou,jen na tenhle večer,takže použijte ji hned a podle libosti,víckrát k mání nebude",dodává a směje se.
Krev mi ztuhne v žilách,,Proč,proč si mi to udělal"? Ptám se vduchu a raději zavírám oči.Stejně cítím všechny ty ruce,které mě začnou osahávat.Někdo mě odnáší na jednu z pohovek,jiný mi dává ke rtům číši opojného vína.Hlava se mi točí.Ne,ne,nechci,říkám,ale nikdo neposlouchá.
Najednou hlasy utichnou a ruce se vzdálí.Dívám se do tváře starého,ale krásného muže.Šedivé,dlouhé vlasy,šedivé,upravené vousy.,,Chci ji,"říká nesmlouvavým,pevným hlasem.a zvedá mě z pohovky.Prohlíží si mě jak koně na dražbě.
,,Otoč se,kurvičko",říká a já cítím jeho oči na svém zadku.Chytne mě za obě půlky a hrubě mě předkloní.Bojím se,ale prožívám obrovské vzrušení.Všichni čekají co bude.
Jeho prst mně natlačí jemnou látku šatů do kundy.Čeká.Po chvíli ji mokrou od mé šťávy pouští.Otočí mě k sobě,dívá se mi do očí a plácne přes tvář.,,Děvka to je,podívejte,jak je mokrá"A prý ,že miluje svého Pána. "Všichni se začnou smát a tleskat.Svezla jsem se na zem,po tvářích mi tečou slzy,on vyndavá z poklopce velký,napůl ztopořený penis a cpe mi ho do pusy,Ret mám rozkousklý ,pálí to,v puse mám sucho.Prosím o vodu,ale chytne mě za hlavu a narve mi toho obrovského ptáka do krku.
Odstrkuju ho,dávím se,ale někdo mě chytá za zápěstí a dává mi ruce dozadu,další mě drží za hlavu,abych se nemohla odvracet,brečím,ale všem je to jedno.Do krku a ven,v monotónním zrychlujícím se tempu mně mrdá pusu a hrdlo.Konečně vystříkne.Málem se udusím jeho semenem.Ze rtů mi teče krev,jazyk mám odřený.Nikdy jsem se necítila tak ponížená,Zvedá za bradu mou sklopenou hlavu a říká,poděkuj kurvo!Řekni:,,děkuji vám pane,že jsem měla tu čest,vykouřit vám ocas."Opakuju to slovo od slova.Něčí ruce mi podávají sklenici vody a ubrousek na krev,která mi stéká ze rtů.

Komentáře